Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2017-12-04

Tak jak w 2016 r., również w tym roku firma NSK zrezygnowała z prezentów świątecznych dla europejskich klientów na rzecz przekazania 20.000 € humanitarnej organizacji charytatywnej UNICEF, która niestrudzenie pracuje na całym świecie, chroniąc dzieci i ich rodziny przed zagrożeniami. „Bardzo poważnie traktujemy koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu” - mówi dr Jürgen Ackermann, CEO NSK Europe Ltd. "Jako beneficjenta tegorocznej darowizny wybraliśmy organizację UNICEF, ponieważ zapewnia ona niezbędną pomoc humanitarną i rozwojową dla dzieci i rodzin w krajach rozwijających się na całym świecie.  Zdecydowaliśmy w tym roku, że dotacja powinna wesprzeć Sudan Południowy. Jestem pewien, że klienci zrozumieją naszą decyzję o wyborze darowizny zamiast tradycyjnych korporacyjnych prezentów świątecznych i dołączą do nas, wspierając działania UNICEF w skali globalnej.”

Konflikt w Sudanie Południowym, który wybuchł w 2013 r., przyniósł katastrofalne skutki dla ludności. Kobiety i dzieci narażone są na bezpośrednie ryzyko przemocy, wysiedlenia, głodu i choroby zagrażające życiu. Działania UNICEF w Sudanie Południowym obejmują przeprowadzanie badań przesiewowych oraz przeciwdziałanie skutkom niedożywienia u dzieci, a także zabezpieczenie wody zdatnej do picia i urządzeń sanitarnych. Dzieci są szczepione, a dzieci bez swoich bliskich rejestrowane, aby mogły ponownie połączyć się ze swoimi rodzinami. Ponadto z powodu dużej liczby dzieci, które musiały przerwać edukację, powstała inicjatywa UNICEF «Back to Learning», mająca na celu odbudowę setek zniszczonych sal lekcyjnych i zapewnienie dostępu do nauki  tysiącom dzieci zmuszonych do opuszczenia szkoły.

Przykładem tego, jak UNICEF może wykorzystać darowiznę NSK, jest nabycie 54.545 porcji pasty z orzeszków ziemnych. Ten podstawowy produkt żywnościowy zapewnia około 500 kalorii oraz niezbędne witaminy i pierwiastki śladowe. Każde niedożywione dziecko otrzymywałoby takie trzy pakiety dziennie przez 4-6 tygodni.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik