Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Motoryzacja - 2017-02-21

W następstwie decyzji o wejściu na niezależny rynek części samochodowych (IAM), NSK podkreśla ważną rolę, jaką odgrywa zaufana sieć dystrybutorów w zapewnianiu wartości dodanej dla właścicieli warsztatów.

Poza oferowaniem wysokiej jakości części zamiennych, strategia wzrostu aktywności NSK na niezależnym rynku części samochodowych opiera się również na zapewnianiu najlepszych w klasie usług. Przykładowo, dostępność produktów w odpowiednim czasie odgrywa kluczową rolę, dlatego hurtownie współpracujące z firmą - postrzegane jako długoterminowi partnerzy rozwojowi - odgrywają główną rolę w promowaniu marki NSK na rynku IAM.  Dla  NSK istotne jest aby jej partnerzy dysponowali wymaganymi zapasami, tak aby mogli  budować rzeczywiste relacje z warsztatami i stale zapewniać lokalne wsparcie.

  
REA Hellas S.A. współpracuje z NSK na rynku greckim od 1988 r.

Zawsze skupiając się na potrzebach rynku, NSK koncentruje się na sprawnej komunikacji ze swoimi partnerami biznesowymi. Przykładowo, REA Hellas S.A. -  przedstawiciel NSK w Grecji - współpracuje z NSK od pojawienia się japońskiej marki w tym kraju w 1988 r. Grecka firma, skupiając się na uszczelnieniach, smarach, systemach smarowania, narzędziach i usługach dla rynku wtórnego, osiągała w ostatnich pięciu latach sprzedaż w wysokości 5 mln €. Spółka podkreśla, że NSK oferuje „techniczne wsparcie i regularne szkolenia ze szczególnym naciskiem na działania w zakresie części zamiennych”.

 
 Polska firma Saga Auto rozpoczęła dystrybucję części zamiennych produkowanych przez NSK 15 lat temu.

Bardziej na północy, działalność polskiej firmy Saga Auto każdego roku jest coraz bardziej zyskowna dzięki podjętej 15 lat temu decyzji o rozpoczęciu dystrybucji części zamiennych produkowanych przez NSK. Spółka bardzo silnie koncentruje się na oryginalnym wyposażeniu, dlatego jej współpraca z NSK była naturalną konsekwencją takiej polityki biznesowej. Saga Auto  podkreśla w szczególności, że zakres produktów oferowanych przez NSK w pełni odpowiada na potrzeby klientów „ponieważ NSK jest także jednym z wiodących producentów OE”.
 
Rossko rozpoczęła dystrybucję produktów marki NSK w Rosji w związku z bezpośrednim zapotrzebowaniem generowanym przez rynek. 

Podobna jest historia sukcesu firmy Rossko, rosyjskiego przedsiębiorstwa państwowego, posiadającego 14 spółek zależnych, rozmieszczonych w największych regionach Rosji. Firma podkreśla, że zaczęła dystrybucję marki NSK ok. 5 lat temu w odpowiedzi na bezpośrednie zapotrzebowanie generowane przez rynek. Dziś firma Rossko jest wciąż wielomarkowym dystrybutorem, ale w szczególności skupia się na współpracy z NSK, która obecnie jest znaczącą marką na rosyjskim rynku części zamiennych do samochodów. Według Rossko silne strony firmy NSK to wsparcie techniczne, czas reakcji, polityka cenowa i dostępność zapasów.

 
Voltag, jeden z największych rosyjskich dystrybutorów części zamiennych do samochodów zagranicznych, współpracuje z NSK już od 8 lat.

Firma Voltag, również mającą siedzibę w Rosji, to jeden z największych krajowych dystrybutorów części zamiennych do samochodów zagranicznych. Współpracując z NSK przez ostatnie osiem lat Voltag podkreśla, że „na światowym rynku  NSK utrzymuje wiodącą pozycję, zwłaszcza w zakresie łożysk do układów zapłonowych i alternatorów”. Obecnie postrzega się to jako kluczowy czynnik sukcesu firmy.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik