Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2017-01-12

Początkowo dostępna w angielskiej wersji językowej od stycznia 2017 r., nowa „Akademia NSK” (www.nskacademy.com) oferować będzie wiele kursów technicznych skupiających się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych NSK w zakresie łożysk i produktów liniowych oraz na ich właściwym stosowaniu i konserwacji.

Dostępna online «Akademia NSK» będzie oferować moduły szkoleniowe i seminaria techniczne do samodzielnej nauki, dając użytkownikom możliwość poszerzenia posiadanej już wiedzy technicznej i umiejętności praktycznych.
 

Użytkownicy odwiedzający portal internetowy po ukończeniu prostego procesu rejestracji uzyskają dostęp do Akademii NSK, gdzie po zalogowaniu będą mogli przejrzeć indywidualnie dopasowaną zawartość i rekomendowane moduły szkoleniowe.

Pierwszy dostępny moduł e-learning to „Bearing Basics” (Podstawy wiedzy o łożyskach), który jest skierowany do użytkowników związanych z sektorami MRO (konserwacja, naprawy, przeglądy), produkcja OEM, dystrybucja i logistyka. Zawartość modułu skupia się na tematach z zakresu podstaw tarcia, wiedzy o łożyskach (rodzaje obciążeń i numery części) oraz informacjach technicznych, takich jak pasowania, wymagany luz i klasa dokładności łożysk. Moduł dostarcza również informacji o różnych typach łożysk oraz ich montażu, demontażu i rozwiązywaniu problemów.

Każdy użytkownik związany z obsługą klienta/sprzedażą, zarządzaniem produktem, usługami, wsparciem technicznym/konserwacją, technologią, badaniami i rozwojem lub logistyką skorzysta z zawartości modułu „Bearing Basics”, podobnie jak studenci, stażyści i praktykanci. Ukończenie kursu pozwala uczącym dowiedzieć się, jak prawidłowo dobrać, zamontować i wymontować łożyska oraz jak je przechowywać, identyfikować uszkodzenia i wdrażać środki zaradcze. Wszyscy użytkownicy otrzymają po ukończeniu modułu certyfikat, wymagający uzyskania 75% poprawnych odpowiedzi na pytania zawarte w module.

W przyszłości Akademia NSK będzie rozszerzana o kolejne moduły szkoleniowe, a ponadto do platformy będą wprowadzane samouczki wideo i wiele innych powiązanych materiałów szkoleniowych. Na początku 2017 r. zostanie wprowadzona niemiecka wersja językowa platformy, a kolejne wersje językowe będą się pojawiać sukcesywnie w trakcie roku.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik