Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Motoryzacja - 2017-07-27

NSK ProKIT

NSK ogłosiła, że zadebiutuje na targach Equip Auto 2017, które odbędą się w Paryżu w drugiej połowie 2017 roku (17-21 października). Na stoisku 1 C 085 w pawilonie 1 odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z prezentacją związaną z podjętą w zeszłym roku strategiczną decyzją NSK dotyczącą wejścia na niezależny rynek części samochodowych (IAM). Opierając się na silnej pozycji NSK jako dostawcy OEM i dostawcy bezpośredniego, podejście firmy do rynku IAM zapewni także partnerom firmy i właścicielom warsztatów osiągniecie większych zysków, wydajności i efektywności.

Głównym punktem prezentacji NSK na targach Equip Auto będzie ProKIT, nowy asortyment produktów związanych z łożyskami piast kół, opracowany specjalnie na rynek IAM. Oferowane jako kompletne rozwiązanie w jednym pudełku, ProKIT zawiera wyłącznie oryginalne produkty NSK, takie jak łożyska, uszczelki i nakrętki, dokładnie takie, jak te sprawdzone i zatwierdzone przez producentów samochodów jako części do pierwszego montażu.

Aby pomóc warsztatom i dystrybutorom, na opakowaniu umieszczony jest kod QR, który dostarcza szczegółowych informacji o historii produkcji wyrobu oraz jego typowych zastosowaniach. NSK wykorzystuje także bazę danych TecDoc i udostępnia on-line cały katalog, dostępny poprzez witrynę firmy dedykowaną dla niezależnego rynku części samochodowych.

Dzięki rozwiązaniom NSK dostępnym dla ponad 700 milionów samochodów w całej Europie, właściciele warsztatów i hurtownicy mogą łatwo sprawdzić, który produkt pasuje do danego pojazdu.

NSK osiąga prawie 75% obrotu z sektora motoryzacyjnego i jest jednym z liderów rynku OE. Firma nieustannie stara się wzmacniać swoją pozycję w tej szybko rozwijającej się branży. Na przykład, w Tilburgu w Holandii powstaje obecnie nowe Europejskie Centrum Dystrybucyjne (EDC). Mające 17.357 m2 centrum oferuje 72% więcej powierzchni magazynowej niż dotychczasowy magazyn i może przyjąć o 51% więcej palet, pomagają w zapewnianiu jeszcze bardziej niezawodnych i szybszych dostaw.

Nowy magazyn będzie zapewniał zapasy łożysk do samochodów i łożysk przemysłowych dla klientów z Europy, w tym z Rosji i Turcji, jak również z Bliskiego Wschodu.. Budowa centrum ma zakończyć się w lipcu 2017 r., zaś pierwsze dostawy rozpoczną się pod koniec sierpnia.

Odwiedzający targi Equip Auto, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tym lub innym elemencie oferty NSK dla rynku IAM będą mogli porozmawiać z ekspertami i zespołem NSK podczas targów. Zachęcamy także do kontaktu potencjalnych partnerów dystrybucyjnych, ponieważ NSK poszukuje obecnie możliwości rozszerzenia swojego zasięgu w Europie.

40 targi Equip Auto odbędą się w Paris Expo Porte de Versailles. Podczas poprzedniej edycji tej odbywającej się co dwa lata imprezy, w roku 2015, w targach wzięło udział około 1400 wystawców i 95000 odwiedzających.

Aby otrzymać darmowe bilety wstępu na targi w 2017 roku, zainteresowani odwiedzający powinni wysłać do nas e-mail na adres ellersiek-l@nsk.com.


 
NSK rozpoczęła niedawno budowę nowego Europejskiego Centrum Dystrybucyjnego w Tilburgu.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik