Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Łożyska - 2015-03-17

Łożysko BNEQARTET™ o długiej żywotności do pralek ładowanych od przodu

Dwukrotnie większa trwałość zmęczeniowa zapewniająca dłuższy okres eksploatacji w różnych środowiskach.

NSK Ltd. opracowała BNEQARTET, nowe trwałe łożysko do pralek ładowanych od przodu. Ten nowy produkt osiąga ponad dwukrotnie większą trwałość zmęczeniową w porównaniu do standardowego produktu używanego do podtrzymywania bębna w pralkach ładowanych od przodu, zapewniając dłuższy okres eksploatacji w różnych warunkach użytkowania.

Historia rozwoju
Na rynku europejskim, wielkość bębnów używanych w popularnych pralkach ładowanych od przodu jest coraz większa, aby zapewnić większe pojemności pralek. W rezultacie rośnie obciążenie, jakiemu podlegają łożyska podtrzymujące bęben, co z kolei może prowadzić do skrócenia żywotności tych łożysk.

Z uwagi na fakt, że rozmiary pralek są ograniczone, zaś same pralki muszą być energooszczędne, następuje nieunikniony wzrost obciążenia łożyska, któremu nie można zaradzić w prosty sposób, stosując większe łożysko. Szukając rozwiązania tego problemu, NSK wykorzystała jedną ze swoich kluczowych technologii materiałowych, aby zwiększyć trwałość łożyska, zachowując jednocześnie taką samą wielkość łożyska, jak produktu standardowego.

Cechy produktu
NSK opracowała materiał dla nowego łożyska poprzez kombinację optymalizacji składników stopowych i własnej technologii kontroli czystości, co umożliwiło podwojenie trwałości eksploatacyjnej w warunkach ciężkich obciążeń. Nowe łożysko pracuje niezawodnie w trudnych warunkach, w tym również w takich, które obejmują wystawianie go na zanieczyszczenia.

  • Dwukrotnie wyższa trwałość eksploatacyjna
  • Powstrzymanie złuszczania powstającego w miejscach koncentracji naprężeń przy wgnieceniach spowodowanych przez zanieczyszczenia
  • Powstrzymanie złuszczania wodorowego
  • Powstrzymanie złuszczania w warunkach wysokiej temperatury

Structure of Front-Loading Washer

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik