Szukaj
KONTAKT

Oświadczenie dotyczące Polityki Jakości NSK Europe

System oparty jest na ISO 9001 oraz na specyficznych wymaganiach klienta, łącznie z  IATF 16949, wyznaczającym zakres w ramach którego ustala się cele firmy i dokonuje się ich przeglądu poprzez nasz proces realizacji polityki.

Wszystkie eurpejskie jednostki posiadają Certyfikat ISO 9001:2015.

Wszystkie operacje w branży motoryzacyjnej posiadają Certyfikat IATF 16949:2016.

Wszystkie Certyfikaty Jakości NSK: Certyfikaty na świecie

Podrabienie... Nie fałszuj!

NSK sprzymierzyło się ze Światowym Stowarzyszeniem Producentów Łożysk (World Bearing Association – WBA) wraz z innymi producentami łożysk w celu walki z podrabianiem. WBA, będące niedochodowym stowarzyszeniem przemysłowym nieposiadającym odrębnej osobowości prawnej, stworzyło Komitet Zwalczania Fałszerstw (Anti-Counterfeiting Committee). Komitet ten ma za zadanie zajmować się kwestią podrabiania markowych łożysk i pomagać funkcjonariuszom organów ścigania w zwalczaniu fałszerstw.

Technical Insight - Podrabienie... Nie fałszuj

 

WBA uwierzytelnianie łożysk

WBA uwierzytelnianie łożysk

Aplikacja WBA (World Bearing Association) pomaga rozpoznać podrabiane łożyska, chronić pracowników, sprzęt i reputację

Pliki do pobrania

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.