Szukaj
W roku 2019 ponownie ważnym elementem międzynarodowego kongresu VDI “Dritev – Transmission in Vehicles” organizowanego w Bonn będzie towarzysząca mu wystawa.

Ponad 100 krajowych i międzynarodowych firm zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania z obszaru układów przeniesienia napędu wyłącznie uczestnikom kongresu.

Wystawa ta stała się centralnym miejscem kontaktów handlowych branży. Uczestnicy kongresu będą mogli zapoznać się z osiągnięciami najważniejszych firm z obszaru rozwoju, symulacji i produkcji układów przeniesienia napędu i ich komponentów.

10. – 11.07.2019 Bonn, Niemcy (World Conference Center)

https://www.vdi-wissensforum.de/en/dritev/

EMO Hannover to najważniejsze na świecie targi branży metalowej.

To najważniejsze globalne targi branży i najbardziej efektywny instrument marketingowy, skupiający producentów i użytkowników ze wszystkich krajów.
 

16 - 21.09.2019 w Hanowerze, Niemcy (Deutsche Messe Hannover)
Hala 7, stoisko B34


http://www.emo-hannover.de/home

Największe na świecie targi maszyn i urządzeń rolniczych.

Innowacje w maszynach i urządzeniach rolniczych oraz najnowsze rozwiązania i koncepcje dotyczące przyszłości produkcji roślinnej są przedstawiane co dwa lata w AGRITECHNICA w Hanowerze w Niemczech.

10 - 16.11.2019 w Hanowerze, Niemcy (Deutsche Messe Hannover)
Hala 15, stoisko E44


https://www.agritechnica.com/en/ 

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.