Szukaj

Wyniki:

417 wyniki

Śruby kulowe z wymiennymi kombinacjami nakrętek i wałów

(2019-09-05)
Śruby kulowe z wymiennymi kombinacjami nakrętek i wałów: Na targach EMO 2019 NSK zaprezentuje nowe serie śrub kulowych umożliwiające swobodne łączenie nakrętek i wałów.

Nowe łożyska kulkowe poprzeczne NSK zwiększają efektywność energetyczną silników elektrycznych

(2019-08-22)
Niskie zużycie energii przez silniki elektryczne stanowi ważny cel w wielu zastosowaniach przemysłowych, a łożyska toczne mogą odgrywać ważną rolę w realizacji tego ambitnego założenia.

Narzędzie NSK Click!Speedy umożliwia proste i szybkie projektowanie prowadnic liniowych

(2019-08-06)
Za pomocą narzędzia „Click! Speedy” do projektowania prowadnic liniowych, można konstruować produkty dedykowane, bazując na danych technicznych, takich jak: typ, rozmiar i długość prowadnicy, rodzaj uszczelek, rodzaj smaru i jednostki smarującej.

Firma Coroll pierwszym Certyfikowanym Partnerem Programu AIP NSK w Czechach

(2019-07-30)
Firma Coroll s.r.o, jako pierwszy autoryzowany dystrybutor NSK w Czechach, została uhonorowana tytułem Certyfikowanego Partnera Programu AIP.

Na wystawie EMO 2019 firma NSK zaprezentuje najnowsze śruby kulowe, łożyska oraz prowadnice liniowe

(2019-07-15)
Wśród prezentowanych na tegorocznej wystawie EMO rozwiązań z wszechstronnego portfolio NSK znajdą się liczne, warte uwagi podzespoły dla obrabiarek, w tym ostatnio wprowadzona na rynek seria śrub kulowych, zgodna ze standardem DIN, oraz nowe serie precyzyjnych śrub kulowych o wysokiej wytrzymałości.

Na wystawie EMO 2019 NSK zaprezentuje najnowsze śruby kulowe, łożyska oraz prowadnice liniowe

(2019-07-15)
Wśród prezentowanych na tegorocznej wystawie EMO w Hannowerze rozwiązań z wszechstronnego portfolio NSK znajdą się liczne, warte uwagi podzespoły dla obrabiarek, w tym ostatnio wprowadzona na rynek seria śrub kulowych, zgodna ze standardem DIN, oraz nowe serie precyzyjnych śrub kulowych o wysokiej ...

Kontynuacja przeszukań w Chinach ujawnia więcej podrobionych produktów NSK

(2019-07-05)
W następstwie wcześniejszego zajęcia 23.000 podrobionych opakowań i etykiet NSK w chińskiej prowincji Hebei, dalsze działania doprowadziły do odkrycia jeszcze większej ilości fałszywych wyrobów NSK.

Oddział NSK Turkey organizuje sesje szkoleniowe dla klientów z branży stalowej

(2019-06-27)
NSK Turkey zapewnia wartość dodaną dla klientów z sektora produkcji stali, organizując szkolenia w trzech zakładach stalowniczych.

Nowy katalog NSK prezentuje szybkobieżne śruby kulowe zgodne ze standardem DIN przeznaczone dla obrabiarek

(2019-06-21)
Firma NSK opublikowała nowy katalog informujący o możliwościach, właściwościach i specyfikacjach najnowszej serii śrub kulowych zgodnej ze standardem DIN opracowanej dla obrabiarek. Inżynierowie i konstruktorzy mogą pobierać katalog ze strony www.nsk-literature.com.

Volkswagen i NSK podpisują umowę o współpracy w zakresie elektrycznych systemów wspomagania układu kierowniczego (EPS)

(2019-06-14)
7 czerwca br. NSK i Volkswagen ogłosiły formalne porozumienie o współpracy między oddziałami firm, mające na celu dalszy rozwój innowacyjnych układów kierowniczych. Obie firmy porozumiały się co do kompleksowej współpracy w zakresie działań rozwojowych.

Śruby kulowe NSK przeznaczone do napędów serwoelektrycznych dużych pras do proszków metali

(2019-06-07)
Dzięki serii śrub kulowych S-HTF NSK wiodący producent pras, firma Osterwalder AG, mogła po raz pierwszy zastosować w swoich większych maszynach napędy serwoelektryczne zamiast standardowych napędów hydraulicznych.

NSK prezentuje innowacyjne rozwiązania na międzynarodowym kongresie VDI (Dritev - Drivetrain for Vehicles)

(2019-05-29)
W zgodzie z coraz szerszym wdrażaniem przez branżę motoryzacyjną technologii EV (pojazdów elektrycznych) i aktualnym trendem downsizingu (zmniejszania rozmiarów jednostek napędowych) firma NSK zaprezentuje na międzynarodowym kongresie Dritev 2019 w Bonn (Niemcy) w dniach 10-11 lipca kompaktowy ...

NSK zwalcza proceder podrabiania łożysk i ich opakowań w Chinach

(2019-05-23)
NSK kontynuuje działania mające na celu zatrzymanie produkcji fałszywych łożysk. Ostatnie przechwycenie podrobionych opakowań i etykiet marki NSK w prowincji Hebei (Chiny) ilustruje skalę problemu.

Łożyska Molded-Oil firmy NSK wydłużają okres eksploatacji przenośników stosowanych w produkcji żywności

(2019-05-10)
Zakład przetwórstwa warzyw w Niemczech odniósł znaczące korzyści dzięki zastosowaniu łożysk NSK Molded-Oil.

Firma Automationware korzysta z wielkogabarytowych śrub kulowych HTF NSK

(2019-04-29)
NSK Europe: Automationware, włoska firma specjalizująca się w technologiach ruchu i sterowania, odebrała dostawę dwóch wielkogabarytowych śrub kulowych NSK, które ułatwią automatyczny przesuw dużych form stosowanych w maszynach do formowania wtryskowego.

Producent mrożonej pizzy oszczędza ponad 15.000 € dzięki zastosowaniu łożysk NSK

(2019-04-01)
NSK Aktualności: Producent mrożonej pizzy oszczędza ponad 15.000 € dzięki zastosowaniu łożysk NSK

Najnowszy moduł szkoleniowy NSK poświęcony łożyskom do kruszarek szczękowych

(2019-02-28)
NSK Aktualności - Najnowszy moduł szkoleniowy NSK poświęcony łożyskom do kruszarek szczękowych

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.