Szukaj
KONTAKT

Wyniki:

426 wyniki

Firma Rubix Haarlem uzyskała tytuł Certyfikowanego Oddziału Serwisowego AIP NSK

(2019-11-05)
Rubix Haarlem uzyskała tytuł Certyfikowanego Oddziału Serwisowego AIP NSK

Nowa aplikacja mobilna pomaga firmie NSK w walce z podrabianymi produktami

(2019-11-04)
Nowa aplikacja mobilna pomaga firmie NSK w walce z podrabianymi produktami - Firma NSK we współpracy z WBA (World Bearing Association, Światowym Stowarzyszeniem Producentów Łożysk) opracowała nową aplikację pomagającą w walce z bieżącym problemem fałszowania łożysk.

Konwencja Europejskich Dystrybutorów NSK 2019

(2019-10-30)
Konwencja europejskich dystrybutorów NSK 2019 - NSK zorganizowała tegoroczne spotkanie europejskich dystrybutorów firmy w pięknym i historycznym mieście Dubrownik (Chorwacja).

Zarząd NSK

(2019-10-17)
Zarząd NSK Ltd. ogłosił mianowanie dr Ulricha Nassa na dyrektora generalnego NSK Europe Ltd. Dr Nass obejmuje stanowisko z dniem 1 października 2019 r. i, jednocześnie, w tym samym dniu, obejmuje też stanowisko wiceprezesa NSK Ltd.

NSK zaprezentuje na targach Agritechnica 2019 nowe zespoły łożyskowe i indywidualnie opracowane łożyska toczne

(2019-10-16)
Na targach Agritechnica 2019 organizowanej w Hanowerze w dniach od 10 do 16 listopada br. NSK zaprezentuje serie łożysk tocznych opracowanych od podstaw pod kątem zastosowania w maszynach rolniczych.

Platforma szkoleniowa Akademia NSK w polskiej i rosyjskiej wersji językowej

(2019-10-11)
Coraz bardziej popularna internetowa platforma szkoleniowa Akademia NSK została wzbogacona o obsługę języka polskiego i rosyjskiego. Użytkownicy posługujący się tymi językami mogą obecnie uczestniczyć w kursach szkoleniowych poświęconych kruszarkom szczękowym dla branży wydobywczej i górniczej.

Prowadnice wałeczkowe NSK z ulepszonym systemem uszczelek oferują wysoką wydajność w wymagających środowiskach przemysłowych

(2019-10-08)
Prowadnice wałeczkowe NSK z ulepszonym systemem uszczelek oferują wysoką wydajność w wymagających środowiskach przemysłowych - Firma NSK wykorzystała ostatnią wystawę EMO 2019 do prezentacji zoptymalizowanych prowadnic wałeczkowych serii RA z ulepszoną technologią uszczelnienia.

DELBA Electrical pierwszą firmą ze statusem Certyfikowanego Warsztatu NSK

(2019-10-02)
DELBA Electrical, wiodąca spółka w Afryce Południowej, specjalizująca się w przeróbce i naprawach silników oraz generatorów, została pierwszą na świecie firmą, która uzyskała nowo opracowany status Certyfikowanego Warsztatu NSK.

Nowe łożyska stożkowe NSK do walcarek zapewniają długi okres eksploatacji

(2019-10-02)
Firma NSK opracowała najnowsze czterorzędowe łożyska stożkowe do walcarek, oferujące liczne, wiodące w klasie korzyści w zakresie zwiększania wydajności i ograniczania negatywnego wpływu na środowisko.

Nowe łożyska z serii Robust firmy NSK przeznaczone do wrzecion szybkobieżnych, wysoko precyzyjnych obrabiarek

(2019-09-23)
Na targach EMO 2019 firma NSK zaprezentowała nowe łożyska walcowe Robustride przeznaczone do napędów wrzecion w szybkobieżnych, wysoko precyzyjnych obrabiarkach.

Precyzyjne śruby kulowe NSK oferują wyższą trwałość

(2019-09-16)
Wśród innowacji prezentowanych przez firmę NSK na targach EMO 2019 znajduje się także nowa seria śrub kulowych, która oprócz wielu innych zalet zapewnia około trzykrotnie dłuższy okres eksploatacji w warunkach występowania wysokich obciążeń.

Śruby kulowe z wymiennymi kombinacjami nakrętek i wałów

(2019-09-05)
Śruby kulowe z wymiennymi kombinacjami nakrętek i wałów: Na targach EMO 2019 NSK zaprezentuje nowe serie śrub kulowych umożliwiające swobodne łączenie nakrętek i wałów.

Nowe łożyska kulkowe poprzeczne NSK zwiększają efektywność energetyczną silników elektrycznych

(2019-08-22)
Niskie zużycie energii przez silniki elektryczne stanowi ważny cel w wielu zastosowaniach przemysłowych, a łożyska toczne mogą odgrywać ważną rolę w realizacji tego ambitnego założenia.

Narzędzie NSK Click!Speedy umożliwia proste i szybkie projektowanie prowadnic liniowych

(2019-08-06)
Za pomocą narzędzia „Click! Speedy” do projektowania prowadnic liniowych, można konstruować produkty dedykowane, bazując na danych technicznych, takich jak: typ, rozmiar i długość prowadnicy, rodzaj uszczelek, rodzaj smaru i jednostki smarującej.

Firma Coroll pierwszym Certyfikowanym Partnerem Programu AIP NSK w Czechach

(2019-07-30)
Firma Coroll s.r.o, jako pierwszy autoryzowany dystrybutor NSK w Czechach, została uhonorowana tytułem Certyfikowanego Partnera Programu AIP.

Na wystawie EMO 2019 firma NSK zaprezentuje najnowsze śruby kulowe, łożyska oraz prowadnice liniowe

(2019-07-15)
Wśród prezentowanych na tegorocznej wystawie EMO rozwiązań z wszechstronnego portfolio NSK znajdą się liczne, warte uwagi podzespoły dla obrabiarek, w tym ostatnio wprowadzona na rynek seria śrub kulowych, zgodna ze standardem DIN, oraz nowe serie precyzyjnych śrub kulowych o wysokiej wytrzymałości.

Na wystawie EMO 2019 NSK zaprezentuje najnowsze śruby kulowe, łożyska oraz prowadnice liniowe

(2019-07-15)
Wśród prezentowanych na tegorocznej wystawie EMO w Hannowerze rozwiązań z wszechstronnego portfolio NSK znajdą się liczne, warte uwagi podzespoły dla obrabiarek, w tym ostatnio wprowadzona na rynek seria śrub kulowych, zgodna ze standardem DIN, oraz nowe serie precyzyjnych śrub kulowych o wysokiej ...

Kontynuacja przeszukań w Chinach ujawnia więcej podrobionych produktów NSK

(2019-07-05)
W następstwie wcześniejszego zajęcia 23.000 podrobionych opakowań i etykiet NSK w chińskiej prowincji Hebei, dalsze działania doprowadziły do odkrycia jeszcze większej ilości fałszywych wyrobów NSK.

Oddział NSK Turkey organizuje sesje szkoleniowe dla klientów z branży stalowej

(2019-06-27)
NSK Turkey zapewnia wartość dodaną dla klientów z sektora produkcji stali, organizując szkolenia w trzech zakładach stalowniczych.

Nowy katalog NSK prezentuje szybkobieżne śruby kulowe zgodne ze standardem DIN przeznaczone dla obrabiarek

(2019-06-21)
Firma NSK opublikowała nowy katalog informujący o możliwościach, właściwościach i specyfikacjach najnowszej serii śrub kulowych zgodnej ze standardem DIN opracowanej dla obrabiarek. Inżynierowie i konstruktorzy mogą pobierać katalog ze strony www.nsk-literature.com.

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.