Szukaj
CONTACT US

Vadim Morogov

Stanowisko:     Menedżer Rozwoju Biznesu na Rynku Rosyjskim
Miejsce pracy: St.Petersburg, Rosja

 

ILE LAT PRACUJE PAN W NSK? (WŁĄCZNIE Z OBSZARAMI FUNKCJONALNYMI STANOWISKA)
Dołączyłem do NSK w lipcu 2008 r. Rozpocząłem pracę na stanowisku Menedżera ds. Sprzedaży na Terytorium Północno-Zachodniej Rosji, a od lutego 2009 jestem Menedżerem ds. Sprzedaży na Rosję.

JAKIE JEST PANA PRZYGOTOWANIE ZAWODOWE?
Jestem Inżynierem Mechaniki z 15 letnim doświadczeniem w sprzedaży wyposażenia przemysłowego.


JAKA JEST PANA ROLA W NSK?
Zajmuję się wszystkimi działaniami NSK w Rosji oraz jestem odpowiedzialny za funkcjonowanie dystrybutorów NSK.


JAK DOSZEDŁ PAN DO OBECNEGO STANOWISKA?
Moje doświadczenie w sprzedaży produktów na terytorium Rosji i krajów sąsiednich idealnie pasowało do planów NSK dotyczących rozwoju nowych rynków.


DLACZEGO WYBRAŁ PAN NSK?
Dostrzegłem obiecującą szansę dla siebie u światowego producenta o renomie najwyższej jakości. Byłem szczęśliwy mogąc dołączyć.

JAK PO RAZ PIERWSZY USŁYSZAŁ PAN O NSK?
Reperując starą pompę wodną w moim ogrodzie. Produkty NSK są bardziej w zasięgu ręki niż myśli wiele osób. Mogą znajdować się w Twoim samochodzie, odkurzaczu lub pralce.


CO NAJBARDZIEJ PODOBA SIĘ PANU W TEJ PRACY?
Lubię dokładnie to czym się zajmuję, wykorzystywać szanse rozwoju nowego biznesu, spotykać nowych ludzi, dostarczać nowe rozwiązania techniczne klientom.


JAKIEJ RADY MÓGŁY PAN UDZIELIĆ NOWYM PRACOWNIKOM?
Pozwól aby praca stała się jednym z Twoich zainteresowań. Zadawaj pytania. Rozmawiaj z ludźmi. Zawsze będziesz miał szansę dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

CO NSK MA PANU DO ZAOFEROWANIA?
Możliwość pracy w odmiennych sektorach przemysłu i spotkania ludzi z różnych części globu, doskonałe możliwości rozwoju umiejętności zarządzania, niezależność w podejmowaniu decyzji i wiele innych.


JAKI ASPEKT UWAŻA PAN ZA NAJWAŻNIEJSZY W PANA PRACY?
Najważniejsze w mojej pracy to dostarczać klientom produkt najwyższej jakości, nie ma znaczenia, czy jest to szkolenie, wsparcie marketingowe, raport techniczny, rozwiązanie biznesowe czy łożyska.


JACY LUDZIE PRACUJĄ W NSK?
Bardzo przyjaźni i zawsze gotowi do pomocy. Wielu z nich pracuje w NSK od momentu ukończenia uczelni. Ludzie w NSK są bardzo oddani firmie i marce. To sprawia, że praca zespołowa staje się łatwa.


CZY MOŻE PAN WYJAŚNIĆ WARTOŚCI NSK “ SZYBKOŚĆ, OBSŁUGA, PASJA, DZIAŁANIE ZESPOŁOWE”?
 W odniesieniu do codziennych działań wszystkie te wartości są ze sobą ściśle powiązane. Dobra obsługa powinna być szybka, pasja jest siłą napędową, a praca zespołowa pomaga zwiększyć wydajność i jednocześnie daje radość.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.