Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Philipp Milz

Stanowisko: Inżynier oprogramowania  
Miejsce: Ratingen

 

 

 

„Każdy projekt zaczyna się od realistycznej oceny tego, co jest wykonalne”

 

Branża motoryzacyjna zawsze mnie fascynowała. Uzyskałem tytuł magistra na RWTH Aachen University w dziedzinie inżynierii obliczeniowej, stosunkowo nowym kierunku studiów, na którym uczy się zasad tworzenia oprogramowania i samego programowania. Od początku zacząłem podejmować tematy związane z przemysłem samochodowym.

Dowiedziałem się o NSK podczas targów pracy na uniwersytecie. To, co mnie szczególnie zainteresowało, to innowacyjne produkty NSK w zakresie różnych części samochodowych, a także międzynarodowe nastawienie firmy.

Miałem okazję pracować przez dwa i pół roku jako stażysta NSK w Japonii, w dziedzinie rozwoju oprogramowania oraz w obszarze elektrotechniki, co dało mi cenne doświadczenie. To był wspaniały początek mojej kariery zawodowej.

Obecnie zajmuję się technicznym zarządzaniem projektami dotyczącymi rozwoju elektrotechniki. Krótko mówiąc, opracowuję wymagania techniczne dotyczące produktów, kamienie milowe projektów i harmonogramy. Oceniam je i koordynuję wewnątrz zespołu oraz z klientem. Do moich zadań należy również organizacja i obsługa sesji testowych i warsztatów. W perspektywie średnioterminowej chciałbym przejąć odpowiedzialność za mały zespół.

W mojej pracy lubię mieć wpływ na decyzje techniczne i strategię produktową. Myślę, że praca w pełnym entuzjazmu międzynarodowym zespole, w którym członkowie zespołu darzą zaufaniem siebie nawzajem, jest ekscytująca. Muszę stale nadążać za szybkim rozwojem technologicznym w mojej dziedzinie. To dobrze, że NSK przywiązuje wagę do ciągłego szkolenia!

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik