Szukaj
KONTAKT

Kateryna Bayda

Stanowisko: Kierownik planowania popytu
Miejsce: Ratingen

 

 

„Praca zespołowa sprawia, że marzenia się spełniają”.

 


 

Po ukończeniu ekonomii na Uniwersytecie w Bonn i odbyciu stażu w Deutsche Telekom przyjechałam do NSK, gdzie pracuję od ponad sześciu lat. Przyjaciel zwrócił mi uwagę na wakat w dziale łańcucha dostaw. Zgłosiłam się od razu! Zaciekawiła mnie firma, która z jednej strony produkuje ogromne łożyska do turbin wiatrowych, a z drugiej malutkie do elektrycznych szczoteczek do zębów. Interesowało mnie również środowisko pracy: japońska firma w Niemczech, z europejską centralą w Wielkiej Brytanii.

W NSK opracowuję różne prognozy dla całej jednostki biznesowej. Nasz zespół dodatkowo pracuje nad rozwojem cyfryzacji w firmie. Mój szef doradził mi objęcie tego stanowiska, a ja otrzymałam dobre przygotowanie i wsparcie w postaci szkoleń zewnętrznych i coachingu wewnętrznego.

Moja praca nigdy nie jest nudna. Na co dzień pracuję z kolegami z innych lokalizacji NSK – z RPA, Rosji czy Japonii – to tylko kilka przykładów. W najprawdziwszym sensie jest to doświadczenie pracy zespołowej „bez granic”, wirtualnej, ale jednak bliskiej. To wspaniałe uczucie, gdy wspólnie podejmujemy wyzwania i widzimy pozytywne wyniki współpracy.

Co cenię w NSK jako pracodawcy? Że firma szanuje mnie i moje życie poza pracą. I że mogę polegać na moich współpracownikach i zawsze znaleźć kogoś, kto jest gotów mi pomóc i udzielić porady.

Moje najbliższe cele są jasne: podejmować wyzwania i rozwijać się dzięki nim – zarówno jako pracownik, jak i człowiek.

 

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.