Szukaj
KONTAKT

Andrew Fletcher

Stanowisko: Inżynier ds. rozwoju
Miejsce: Newark, Wlk. Brytania

 

Często otrzymuję nowe, stanowiące wyzwanie, zadania. To właśnie najbardziej lubię w mojej pracy.

„Mając 16 lat skończyłem szkołę i zacząłem praktykę techniczną w firmie NSK. Wybór NSK wynikał z kilku powodów. Jednym z głównych było to, że bardzo chciałem nauczyć się praktycznego zawodu, czegoś, co wiązałoby się z techniką. Wiedziałem, że NSK to duża firma inżynieryjna. Jej rozmiar oznaczał, że z pewnością znalazłoby się wiele okazji do interesujących i zróżnicowanych zadań.

Nie wiedziałem za dużo o inżynierii, ale wiedziałem, że jest jakoś powiązana z narzędziami, maszynami i komputerami. Oczywiście, w ciągu mojego czteroletniego szkolenia jako inżyniera mechanika to się szybko zmieniło. Szkolenie spodobało mi się tak bardzo, że po jego zakończeniu rozpocząłem studia na Sheffield Hallam University. NSK wspierała mnie przez całe osiem lat, przez które byłem z firmą. Nie tylko płacąc opłaty za moje szkolenie i czesne, ale także podczas mojej pracy. Wiem, że zawsze mogę liczyć na wsparcie zwierzchników i kolegów.

Moja praca obejmuje testowanie łożysk, jak również uczestniczę w opracowywaniu trójwymiarowych projektów nowych typów łożysk i obudów. Ponadto, odpowiadam za wsparcie i utrzymanie systemów CAD w Wielkiej Brytanii oraz pomoc przy wdrażaniu aktualizacji oprogramowania CAD w zakładach NSK w całej Europie. Wspierając pracę zespołu sprzedaży, pomagam w zapewnianiu sytuacji, w której klienci zawsze mogą polegać na optymalnej obsłudze.

Jedna rzecz, która szczególnie podoba mi się w NSK to fakt, że praca nigdy nie jest rutynowa i że ma się duże możliwości rozwoju swojego potencjału. Ludzie w firmie chętnie dzielą się wiedzą. Wiem, że zawsze mogę zapytać kolegę, jeżeli czegoś nie wiem - to prawdziwa praca zespołowa, która oznacza, że pracujemy wspólnie, aby stworzyć wysoką jakość, z której znana jest NSK”.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.