Szukaj

Wykonawca pracujący z bronami talerzowymi miał ogromne problemy z uszkodzonymi łożyskami w trakcie lub po sezonie rolniczym. Regularna wymiana i konserwacja łożysk kosztowała 8.000 € rocznie.

Dlaczego żywotność łożyska jest tak krótka?

Firma chciała znaleźć sposób na wydłużenie żywotności maszyn i obniżenie kosztów związanych z regularną wymianą i konserwacją łożysk.

Problem / Challenge

Survey and Analysis

Firma NSK zbadała uszkodzone łożyska

Ustalono, że łożyska ulegają uszkodzeniu z powodu zanieczyszczenia podczas użytkowania lub zablokowania tarcz po okresach nieużywania.

Wydłużone i bardziej niezawodne przygotowanie gleby na drodze postępu

Firma NSK była w stanie zaoferować swoje bezobsługowe rozwiązanie Agri Disc Hub (piasta Agro), które zapewnia wydłużony okres eksploatacji dzięki wytrzymałemu uszczelnieniu i trwałemu zestawowi smarującemu. Urządzenia te były całkowicie wymienne z aktualnym układem i dzięki modułowej budowie miały dodatkową zaletę w postaci łatwego montażu. W związku z tym poprzednie koszty zostały wyeliminowane.

NSK Solutions, results and benefits for the customer
NSK Agri Disc Hub

Piasta NSK Agro

  • Wydłużona żywotność
  • Zwiększona szczelność
  • Nie wymaga konserwacji

>> Piasta NSK Agro


Oszczędności kosztów – koszty wymiany łożysk, przestojów i konserwacji

Przed

8.000 €

Rozwiązanie NSK

0 €

Cost savings

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.